prezident

Prezidentské volby 2018                           prezidentprezident.cz

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

 

prezident


 VOLBY 2018 home
kategorie kandidátů
porovnání kandidátů
kandidáti hodní
kandidáti umírnění
kandidáti stěžující
kandidáti rebelující
legitimita státu ČR
volby 2013
kampaň 2013
kontakt, odkazy, atd.

 

 

 

Kandidáti rebelující

Sem patří jenom jeden kandidát. Je to Čechoameričan Josef Toman, který působil na amerických univerzitách. Již v USA byl aktivní proti Monsantu, u nás proti americkému radaru. Toman je největším nepřítelem státu. Tak ho bere stát. Ale tak se vidí i on sám. Je jediný z kandidátů, který veřejně prohlašuje, že protože při rozdělení Československa neproběhlo referendum, je vzniklá Česká republika nelegitimní stát a že žádnou legitimitu nemají ani smlouvy, které podepsala. S vládou, kterou nazývá protektorátní, by se nemazlil. Plně by využil toho, že vláda není legitimní a kdyby nezačala pracovat pro zájmy lidu, rozpustil by ji. Použil by podporu policie a armády. Vojáci a policisté by mu fandili. Jestli bude zvolen on, můžeme očekávat vystoupení z NATO, EU, odsun imigrantů, nulové přijímání nových imigrantů, uzavření tunelů, tvrdý boj proti korupci, kriminalitě, apod.

 

Josef Toman, Ph.D.

 • Strategický analytik, věk 68 let
 • Pracoval pro Caltech, což je kalifornská univerzita, z které pochází 34 laureátů Nobelovy ceny.
 • Je proti EU, NATO, imigraci, inkluzi, lithiovému kontraktu, ten nazývá největším tunelem v historii ČR, je proti vládě, pro anulování většiny privatizací, restitucí a exekucí
 • Vládu považuje za nepřítele státu a lidu, stejně tak nazývá většinu médií
 • Uvádí, že platy a důchody v ČR dělají ročně 1,7 bilionu, že tunely jsou stejně velké a že jejich uzavřením a pronárodní politikou lze oboje platy i důchody poměrně rychle zdvojnásobit.
 • Líbí se mu změna režimu jako na Islandu, kde se k demonstrantům přidala policie a společně vládu svrhli.
 • Rázně připomene vládě a vládním a státním institucím, že jestli nebudou dodržovat zákony a ústavní pořádek, jestli nezačnou plně hájit zájmy lidu a státu a jestli u nás nezačnou fungovat demokratické instituce, že v tom případě článek 23 Listiny základních práv a svobod dává lidu právo na odpor neboli změnu režimu jinými než zákonnými prostředky a že bude mít na své straně armádu, policii a tajné služby, dále, že dle zákona má právo takovou vládu rozpustit.
 • Uvádí, že pod takovou hrozbou vláda a vládní a státní instituce začnou fungovat mnohem lépe, že vláda rychle uzákoní referendum, protikorupční mechanismy...
 • Tvrdí, že ČR je nelegitimní, neprávní subjekt, že je to protektorát č. 2, který má stejnou legitimitu jako protektorát č. 1 za Hitlera a že důvodem toho je, že k rozdělení Československa došlo bez referenda, které vyžadovala Ústava a že smlouvy, které podepsal tento nelegitimní subjekt jsou neplatné, včetně ohledně členství v NATO a EU.
 • Vládu s komunisty by jmenoval. Uvádí, že současní komunisté státu neškodí, že škodí ti, kteří byli v komunistické straně ze zištných důvodů a po listopadu převlékli, spolu s řadou estbáků, jejichž spisy se "ztratily", z rudé do modré či oranžové a podpořili polistopadové vlastizrady a kolaborace. Přitom oba Tomanovi rodiče byli v době socialismu odsouzeni z politických důvodů a on byl tehdy antikomunistický rebel a k odsouzení mu příliš nechybělo.
 • Tvrdí, že volby jsou zmanipulované, nelegitimní, protože mu média nedávají prostor, či o něm píší polopravdy či nepravdy, že je či byl plně či částečně blokován na internetových serverech Wikipedia, Facebook a Prezident 21, ve veřejnoprávních médiích, atd.
 • Tvrdí, že je jedno, jakého kandidáta budou voliči volit, protože žádný nebude postupovat proti vládě dostatečně tvrdě, abychom měli nějaké zásadní změny. Jestli tedy nebudete volit jeho, je celkem jedno, koho budete volit, protože ostatní, včetně Okamury a Sládka mimo kritiky vlády celkem nic nedokážou.

 

home kategorie kandidátů porovnání kandidátů kandidáti hodní kandidáti umírnění kandidáti stěžující kandidáti rebelující legitimita státu ČR volby 2013 kampaň 2013 kontakt, odkazy, atd.

 

Web prezidentprezident.cz není dosud dokončen, proto žádáme, abyste brali vše negativní jako podezření a ověřili fakta. Web patří občanské iniciativě stejného jména a náleží do ní řada vlasteneckých aktivistů, včetně nejvíce rebelujícího prezidentského kandidáta.

Copyright © 2016 www.prezidentprezident.cz. Naposledy změněno: 22. 08. 2017