prezident

Prezidentské volby 2018                           prezidentprezident.cz

sponzoruje narodniinstitut.cz - think tank pro nápravu státu, kultury, školství a vytvoření maximální prosperity

 

prezident


 VOLBY 2018 home
kategorie kandidátů
porovnání kandidátů
kandidáti hodní
kandidáti umírnění
kandidáti stěžující
kandidáti rebelující
legitimita státu ČR
volby 2013
kampaň 2013
kontakt, odkazy, atd.

 

 

 

Hlavní dělení kandidátů

Kandidát Toman se extrémně odlišuje od ostatních kandidátů. Ta odlišnost je tak výrazná, že můžeme říci, že kandidáti tvoří 2 hlavní skupiny. V první jsou všichni kandidáti mimo Tomana. Ti uznávají legitimitu ČR. Do druhé skupiny patří pouze Toman. Ten legitimitu ČR neuznává.

 

Názory právníků JUDr. Naxery v ČR či Mgr. Klányiho na Slovensku

Dle osobních konsultací či dle info na netu. ČR vznikla nelegálně rozdělením Československa bez referenda, které vyžadovala Ústava. Byl vytvořen protektorát 2 se stejnou legitimitou jako ten za první, za Hitlera. Smlouvy a zákony podepsané tímto protektorátem jsou neplatné. Neplatné je členství v NATO i EU, neplatné jsou restituce, privatizace a exekuce. Co navíc umocňuje celou situaci je fakt, že nelegitimní protektorátní režim schválil článek 10a Ústavy, který dovoluje převedení pravomocí na cizí subjekt, čímž se dopustil vlastizrady. Další vlastizradou bylo převedení těchto pravomocí Lisabonskou smlouvou na Evropskou unii bez referenda a mandátu občanů. Těch vlastizrad a kolaborací, především s Německem, bylo ovšem mnohem více. Tohle platí pro ČR. Na Slovensku je to podobné.

 

home kategorie kandidátů porovnání kandidátů kandidáti hodní kandidáti umírnění kandidáti stěžující kandidáti rebelující legitimita státu ČR volby 2013 kampaň 2013 kontakt, odkazy, atd.

 

Web prezidentprezident.cz není dosud dokončen, proto žádáme, abyste brali vše negativní jako podezření a ověřili fakta. Web patří občanské iniciativě stejného jména a náleží do ní řada vlasteneckých aktivistů, včetně nejvíce rebelujícího prezidentského kandidáta.

Copyright © 2016 www.prezidentprezident.cz. Naposledy změněno: 22. 08. 2017